Domů / AutoCont

AutoCont

AutoCont CZ je českou soukromou společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií úspěšně působí od roku 1990.

AutoCont jako dodavatel Microsoft Dynamics NAV

Na špičku mezi českými a slovenskými dodavateli Microsoft Dynamics NAV, dříve Navision, nás řadí 18 let zkušeností vlastního stabilního týmu, který realizoval dodávky a zajišťuje podporu a rozvoj systému Microsoft Dynamics NAV u téměř 200 zákazníků z různých oborů. Umíme navrhnout a dodat řešení, které podpoří specifické business procesy zákazníka, nebo využít připravená oborová řešení s krátkou dobou implementace a širokou standardní funkčností.

Podnikové aplikace AutoCont

Portfolio našich podnikových aplikací je však širší a zahrnuje nejen komplexní podnikové systémy Microsoft Dynamics NAV a AX, ale i systémy pro řízení vztahů na bázi Microsoft Dynamics CRM, řešení pro podporu řízení projektů a portfolií, personální systémy Magma HCM, aplikace pro kolektivní spolupráci, organizaci práce, komunikaci i manažerské informační systémy Business Intelligence. Více o portfoliu našich řešení najdete na webu AutoCont.

Náš tým

Naši specialisté pro podniková řešení Microsoft úspěšně složili více než 150 odborných zkoušek na podporované verze podnikových aplikací Microsoft Dynamics NAV, AX, CRM, Microsoft SharePoint a Microsoft Project. Vedle těchto produktových certifikací disponujeme i certifikacemi na metodologii implementace řešení Dynamics SureStep, metodologii ITIL či potřebné technologie, např. Microsoft SQL Server. Přesto za nejcennější kritérium kompetence našich lidí považujeme praktické zkušenosti z realizací informačních systémů u našich zákazníků.

Hlavní cíl našich zákazníků je vždy stejný – dosáhnout automatizací procesů vyšší efektivity, úspory nákladů a vyšších výnosů. Naším úkolem je navrhnout optimální řešení v podobě informačního systému a metodiky práce a uvést je v život. A to umíme. Kontaktujte nás.