Domů / Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV (dříve Navision) je podnikový informační systém určený pro středně velké společnosti, které hledají komplexní a zároveň jednoduché a pružné softwarové řešení s intuitivním uživatelským prostředím.

Microsoft-Dynamics-NAV-Logo

Microsoft Dynamics NAV umožňuje získat podrobnější přehled o dění ve společnosti. Zjednodušuje a řídí klíčové podnikové procesy přes hranice jednotlivých oddělení. Podporuje procesy z oblasti řízení financí, obchodu, distribuce, projektového řízení, výroby a mnoha dalších. Udržuje informace o zákaznících (CRM) i servisu a nabízí nástroje pro manažerské vyhodnocování a reporting. Díky moderní technologii a otevřenému vývojovému prostředí lze Microsoft Dynamics NAV snadno přizpůsobit specifickým požadavkům uživatelů a firemním procesům.

Svoji jedinečnou vnitřní logikou, která spojuje data ze všech oblastí, Microsoft Dynamics NAV zvyšuje produktivitu i efektivitu práce firem z mnoha oborů. Řešení Microsoft Dynamics NAV používá více než milion uživatelů na celém světě a je k dispozici ve více než čtyřiceti jazykových verzích.

Oficiální web produktu (Microsoft, česky)